nr 745 1039
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Karborundumetsning , Alain Berck-Vitz (f. 1953), 58/95, signerad, bladets mått: 64x50
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:01:48
100 kr
200 kr